НОВОЕ ПОКОЛЕНИЕ ПАВЛОГРАД

Сайт церкви "Новое Поколение", г. Павлоград.

By

Місто Павлоград: активісти обурені черговим сумнівним тендером

21 червня активісти місто Павлоград та представники організацій зібрались на недільне віче. Їх турбували декілька питань: черговий сумнівно проведений тендер перевізників, виділення приміщення для «Школи Ірини» та можливості очищення місцевої влади.

місто Павлоград

Щодо першого питання, перед мешканцями міста виступили представники компаній-перевізників Олександр Стариченко та Валерій Дроздов. Вони розповіли про факти махінацій влади з громадським транспортом, які їм відомі.

Зокрема, начебто у перемозі в тендері компанії «Севертранс» з Одеси був зацікавлений колишній губернатор Вілкул. Крім того, місцевих перевізників обурює те, що у «Севертранс» немає навіть належних баз – елементарного для якісної роботи. Водії перед маршрутом не проходять огляд у медиків та механіків, виїжджають невідомо звідки.

Окрім того, перед мешканцями виступили волонтер Юрій Марченко, керівник «Павлоградської Самооборони» Сергій Тіщенко та голова «Школи Ірини» Андрій Манасян. Майже всі активісти нагадували, що дуже скоро у Павлограді пройдуть вибори. І час подумати, кого та що обирати.

Добавить комментарий